Martina Holá

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, která mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Martina Holá

 

Pecháčková A. - úterý 9. červenec 2019

Skvělá pomoc při vyjednávání o zrušení poplatků a snížení úroku při ukončení fixace hypotéky. Profesionální přístup, ochota. Paní ing. Holou mohu jen doporučit.

Martina Provinská - středa 19. červen 2019

Velmi milý a profesionální přístup k řešení mého problému a ochota udělat pro mě maximum. Děkuji mnohokrát.

Iva Koháková - středa 19. červen 2019

Výborný přístup a ochota. Nejlepší volba řešit finance přes paní Holou. Je to jednička ve svém oboru a její lidský a přátelský přístup vše zpříjemní.

Josef Barva - čtvrtek 30. května 2019

Martina je spolehlivá, příjemná, dokáže profesionálně poradit. Martinu mohu jen vřele doporučit. Děkujeme Martino

Vladimír Pech - úterý 23. duben 2019

Perfektni pristup a maximalni profesionalita. Moc dekuji, velka spokojenost.

Vlašičová Pavla - pondělí 18. březen 2019

Pani Holá, je moc milá a ochotná, super spolupráce, moc děkuji.

Barnetová Kamila - pátek 15. březen 2019

Paní Martina je jedním slovem úžasná Stále usměvavá , vše hned vysvětlí a zařídí . Velký klobouk k zemi jak to vše zvládá a stíhá ?.

Kurc Jaromír - pátek 8. březen 2019

Moc dekujeme Paní Holé za perfektní spolupraci, jsme nad míru spokojení a muzu jen doporučit. Nejlepší makléřka, mockrát děkujeme.

Hladká Andrea - úterý 26. únor 2019

Milá, vstřícná, věcná, ochotná.

Marc Petr - pondělí 25. únor 2019

Pozitivní přístup, perfektní servis.

Plecitý - neděle 10. únor 2019

Moc děkujeme Ing. Martině Holé za vyřízení hypotéky, kdy vše zařídila a vybrala pro nás nejlepší podmínky, teď po čtyřech letech se sama ozvala a pomohla s refinancováním po skončení fixačního období. Děkujeme.

Faust Martin - pondělí 21. leden 2019

Milá,ochotná,vstřícná pani,která byla vždy na telefonu a doporučila,nebo zařídila.Díky

Macková Jarmila - úterý 8. leden 2019

U paní Holé oceňuji rychlost, preciznost, příjemnou komunikaci a trpělivost, protože dotazů vzhledem k tomu, že to byla má první hypotéka, bylo samozřejmě poměrně dost.

Bilík Petr - úterý 27. listopad 2018

Paní Martina Holá je opravdová profesionálka na svém místě. Neřešil jsem s ní první případ, tudíž jsem přesně věděl, do čeho jdeme a opět jsem se nespletl. Bezkonkurenční servis a velmi osobní přístup, kterého se jinde těžko dočkáte. Nevím, co bych dodal - z takové spolupráce jsem jednoduše nadšený. Kéž by šlo všechno vyřešit tak hladce, přehledně a s úsměvem jako hypotéka u paní Martiny.

Přibyl Pavel - pondělí 29. říjen 2018

Paní Holá má velice profesionální přístup, je flexibilní a velice příjemná.

Pilnajová Anna - středa 22. srpen 2018

Výborná spolupráce, skvělá komunikace...naprosto perfektní přístup. Paní Holá je rozhodně profesionálka. Doporučujeme, kde můžeme.

Hasman Martin - čtvrtek 19. červenec 2018

Martina je prostě skvělá. Vstřícná, usměvavá, sympatická,milá, šikovná, chytrá, vtipná, profesionální. Děkuji.

Stanislav Antal - středa 4. duben 2018

Paní Holá je velmi ochotná zodpovědět jakýkoliv dotaz. Řešili jsme spolu komplikovanější žádost o hypotéku, komunikace s ní je rychlá a produktivní. Ve svém oboru má velký přehled. Všem, kteří hledají kvalitního makléře, ji mohu jen doporučit!

Krajčovič Radek - pátek 23. březen 2018

Dobrý den. S paní Holou jsem byl nad míru spokojený. Ušetřila mi jak čas tak i od stresu s vyřizováním. Vše vysvětlila lépe než v bance a mohl jsem se na ní obrátit s dotazy i mimo její pracovní dobu a to i o dovolené. Rozhodně p. Holou budu doporučovat. Děkuji . Krajčovič

Ječmen Jan - pátek 26. leden 2018

Dobrý den. Povím to ve zkratce. Vstřícná, ochotná a milá paní, která mně a mé rodině pomohla k získání hypotéky na dům. Její pomoc a kvalitní služby mohu vřele doporučit. Tímto hodnocením bych jí chtěl poděkovat a těším se na budoucí spolupráci.

Roman Gazsi - úterý 23. leden 2018

Přístup k jednání, a veškerá komunikace s makléřkou byla na 1* Bylo o mě postaráno přesně tak jak jsem si to představoval.

Ivana Háčková - úterý 23. leden 2018

Paní Holá byla ochotná, příjemná a vše mi vysvětlila, jjí přístup byl profesionální.

Joujová Veronika - čtvrtek 21. prosinec 2017

Moc děkujeme za spolupráci. Oceňujeme perfektní přehled, pro nás bezstarostné vyřizování hypotéky, rychlou komunikaci. Budeme paní Holou doporučovat.

Čechura Tadeáš - čtvrtek 23. listopad 2017

Nadstandardní servis a perfektní spolupráce. Vše snadno a rychle vyřízeno nad očekávání dobře.

Pavel Baborák - středa 18. říjen 2017

Naprostý profesionál v oboru. Nevěřím, že by se na hypotéky našel ještě lepší makléř.

Vojtěch Sivosemejl - pátek 29. září 2017

Aktivní přístup a příjemné vystupování.

Kuru Gejza - středa 20. září 2017

Pani inzenyrka je velice prijemna, ochotna a komunikativni osoba. Prace s ni je radost. Vice takovychto lidi. Za nas naprosta spokojenost jak z pracovniho tak osobniho pristupu. Tischlerovi

Jindřich Černý - středa 26. červenec 2017

Příjemné vystupování, rychlé zpracování nabídek a reakce na naše dotazy a prosby, zajištění výhodné hypotéky. Maximální spokojenost.

Jiří Mach - pondělí 26. červen 2017

Dobrý den, paní Holá, Nám ve všem velmi pomohla i po pracovní době na úkor svého volného času. Několikrát Nás kontaktovala o průběhu řešení hypotéky. Moc jí děkujeme za maximální nasazení, pracovitost a informovanost. Vřele doporučujeme dalším klientům. Machovi

Lucie Jůnová - úterý 20. červen 2017

Martina Holá je perfektní a profesionální ve svém přístupu k práci i ke klientovi. Víc takových makléřů. Nemám co dodat. Byla výborná.

Pavel Vápeník - pátek 19. května 2017

Podle našeho názoru "odborník na slovo vzatý". Služby nadstandardní, bez jediného problému, všechno se hned řeší, na nic se nečeká apod. Velká spokojenost a díky. Doporučujeme všem.

Vojtěch Jirmus - pondělí 10. duben 2017

Vynikající přístup, komunikace, flexibilita, ochota

Eva Podrábská - pátek 31. březen 2017

Dobrý den,po dvou letech hledání našeho snu.Během dvou let paní Martina Holá s našimi prosbami spočítání hypoték pro nespočet nemovitostí nikdy neřekla ne.Pracovala na 100%.Vždy měla úsměv na tváři a mi jí obdivovali.Jednu věc bychom chtěli napsat přišel náš den podepisování kupní smlouvy a v tento den paní Holá přijela domů s dítětem z nemocnice.Chtěla jsem Vám napsat nevykašlala se na nás přijela vše všem vysvětlila a profesionálně jednala.Tímto děkujeme,protože si myslím,že spoustu lidí by to neudělalo.Je profesionál a člověk na správném místě.Firma pro kterou pracuje může být pyšná a věřte vím o čem píšu. Děkujeme moc manželé Podrábský.

Ing. Jan Hejl - středa 22. únor 2017

S paní Holou dlouhodobě spolupracuji jako realitní makléř, který do její péče předává kupující klienty potřebujíc hypoteční úvěr, a tedy mám s ní již mnoho velmi dobrých zkušeností. Paní Holá je vynikající hypoteční makléřka, kterou její práce velmi baví, což je vidět na jejím přístupu ke klientům a nabízených službách. Je profesionální, vždy v dobré náladě a ochotna zodpovědět jakýkoliv Váš dotaz. A co je možná nejvíce obdivuhodné je to, že pracuje pro klienty s maximálním nasazením a to i když z toho pro ni, jak se říká, „nic nekouká“. Paní Holá má můj nejvyšší obdiv a mohu ji doporučit všem klientům, ať už jsou třeba z Prahy nebo jejího okolí.

Vladimír Vaněk - úterý 20. prosinec 2016

Rád bych paní Martině Holé poděkoval za zprostředkování hypotéky, jejíž průběh předčil má očekávání. Profesionální a vstřícný přístup, nebyl problém se domluvit i na mimopracovní hodiny. Mohu jen a jen doporučit.

Jiří Krupička - úterý 20. prosinec 2016

Příjemné jednání a perfektní služby.

Kačič Vítězslav - úterý 6. prosinec 2016

Chceme Tímto poděkovat Ing. Martině Holé za asistenci při zajištění financování koupě nemovitosti. Ochota, vstřícnost, profesionalita, výborná znalost problematiky a v neposlední řadě trpělivost s našimi četnými dotazy, je jen část pozitiv, které lze vyjmenovat. Co je však nejdůležitější, paní Holá pro nás našla nejlepší a nejvýhodnější možné řešení. Všem můžeme její služby jen doporučit. Konkurence v regionu je o míle za ní. Ještě jednou díky a hezké svátky. Good-Kačicovi Litoměřice

Brázda Martin - čtvrtek 1. prosinec 2016

Velmi dobrá spolupráce, ochota, flexibilita, jsme opravdu velice spokojeni! Děkujeme za vyřízení hypotéky, sami bychom to jen těžko zvládli.

Antonín Baťka - pondělí 13. červen 2016

Dobrý den, paní Holá,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši preciznost, ochotu a rychlé jednání. Vaše služby budu každému jedině doporučovat a sami se na Vás s největší pravděpodobností v budoucnu ještě obrátíme, pokud budeme moci.

Děkuji ještě jednou, mějte se zatím krásně a užívejte jaro. :-)

Phamová Daniela

Antonín Baťka

Markéta Landová - pátek 13. května 2016

Paní Martina Holá je velice příjemná, ochotná a milá. Spolupráce s ní je balet vyřizováním hypotéky. Pokud se s ní někdo pustí do vyřizování, nebude litovat. Za mě můžu jen doporučit. Patří jí velký dík.

Markéta Landová

Petr Gryc - úterý 19. duben 2016

Jako hypoteční makléřku mohu Martinu Holou vřele doporučit. Vstřícná, profesionální a rychlá. Ochotná pomoci i v detailech více, než je běžné.

Děkuji

Petr Gryc, Litoměřice

Jarka a Honza - neděle 17. duben 2016

Dobrý den,

tímto bychom chtěli poděkovat za profesionální služby Martině Holé která shodou okolností pomáhala s financováním hypotéky bratrovi. Po jeho kladné referenci jsme neváhali a sami jsme se na paní Holou obrátili při řešení naší vlastní otázky bydlení. Přístup a jednání paní Holé bylo naprosto perfektní a ihned si získala naší důvěru, byla ochotná nám poradit s jakoukoliv otázkou, její odpovědi byly srozumitelné a pomohl nám i jejím i její vlastní názor na danou věc, vyjednala nám dobré podmínky hypotéky a byla nám neustále k dispozici. I když náš průběh koupě nového bytu nebyl úplně hladký kvůli prodávající straně, mohli jsem se na paní Holou obrátit i s dalšími dotazy mimo její služby, byla ochotná a pomohla nám tím.

Tímto chceme ještě jednou poděkovat za skvělé služby a přejeme mnoho dalších spokojených klientů a pracovních úspěchu.

Jarka a Honza z Prahy :)

Markéta Steinová a Pavel Vaňha - středa 13. duben 2016

Dobrý den,

také bychom rádi poděkovali touto cestou paní Martině Holé za skvělou spolupráci.

Naše situace byla komplikovaná-kupovali jsme byt v insolvenčním řízení, ale i s tím si paní Holá skvěle poradila a všechny komplikace jsme s její pomocí zvládli vyřešit a dnes se těšíme z našeho prvního společného bytu :)

Takže ještě jednou moc děkujeme-bez Vás bychom to nezvládli a všem určitě doporučujeme!

Markéta Steinová a Pavel Vaňha

Andrea Jurmanová - úterý 23. únor 2016

Velice příjemná zkušenost s paní makléřkou Martinou Holou, ochotná a vstřícná. Hypotéka byla vyřízena rychle a dle našich představ. Moc doporučuji.

Andrea Jurmanová

Tomáš Rychnovský - středa 13. leden 2016

Po celou dobu jednání s Martinou Holou perfektní zkušenost. A pokud se vyskytl problém, vždy vyřešen k mojí spokojenosti...

Tomáš Rychnovský

Václav Klár - pondělí 23. listopad 2015

Moji zkušenost s hypoteční makléřkou Martinou Holou mohu označit pěti termíny... spolehlivost, pohotovost, ochota, profesionalita a příjemné jednání. Kéž by bylo více takových... Děkuji. Václav Klár

Růžičkovi - úterý 13. říjen 2015

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali Ing. Martině Holé za skvělou pomoc a spolupráci při zajišťováni hypotéky. Díky její ochotě, vstřícnosti a rychlosti vše proběhlo bez problémů. Pochválit musíme především perfektní komunikaci, ať už telefonicky, mailem nebo i přes Facebook. Pokud bude potřeba, rádi se na ní znovu obrátíme a také budeme určitě všude doporučovat dál.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů,

Růžičkovi

Jana - úterý 23. červen 2015

Hezky večer,

tímto mailem bych chtěla dát velmi kladné hodnocení Martině Holé, která nám jménem vaší firmy vyřizovala hypotéku a vše kolem ní. Naprostá spokojenost. Martina je milá, ochotná a příjemná ženská. Nemůžeme jí nic vytknout, jedním slovem úžasná spolupráce. Byli jsme za ni moc rádi a vím, že kdyby něco, vždy se na ni můžeme obrátit. Budu ji jen doporučovat, moc děkuji všem, Vaší firmě a hlavně Martině.

Velké dík. Jana

Jakub Prchal a Kateřina Mocková - pondělí 25. kvě 2015

Tímto bychom rádi poděkovali Martině Holé za její fundovanou a profesionální pomoc s řešením hypotéčního úvěru. Naše situace nebyla úplně běžná a vyžadovala zvážení namodelování více variant. V čemž nám vždy vyšla ochotně vstříc. Obecně veškerá komunikace byla naprosto ukázková a na profesionální i když velice přátelské úrovni. Vše co jsme si dohodli a paní Holá slíbila, vždy dodržela. Také nám dokázala srazit původně nabízenou úrokovou sazbu, což rozhodně potěší. Jelikož otázka našeho bydlení není stále ještě úplně vyřešená, těšíme se na další spolupráci s paní Holou a vám ji můžeme jen vřele doporučit.

Děkujeme a zdravíme již z nového bytu :)

Jakub Prchal a Kateřina Mocková

Andrea Pekárková a Miroslav Valášek - pondělí 13. duben 2015

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali Ing. Martině Holé za vynikající spolupráci při řešení hypotéky. Vyřízení hypotéky proběhlo přesně podle našich představ, bez jakýchkoliv komplikací. Jsme rádi, že jsme se na Vás mohli ve všem obrátit a vy jste nám pomohla. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Andrea Pekárková a Miroslav Valášek

Bc. Lucie Jeřábková - úterý 11. listopad 2014

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velice poděkovat paní Ing. Martině Holé za vynikající spolupráci při řešení hypotéky. Požadovala jsem extrémní rychlost vyřízení a opravdu šlo vše rychle, tak jak paní Holá slíbila.

Děkuji ještě jednou za veškerou Vaši pomoc, ráda Vás doporučím dalším klientům.

Přeji mnoho úspěchů :)

Bc. Lucie Jeřábková

Mgr. Aneta Stanková - úterý 24. červen 2014

Ing. Martina Holá mi pomáhala s vyřízením hypotéky a její služby mohu vřele doporučit každému, kdo tímto spletitým a zdlouhavým procesem nechce procházet sám.

Kromě naprosto profesionální práce bych ráda zmínila vynikající komunikaci, skvělý přístup a pracovitost (paní Holá pracuje "i v noci").

Vyřízení hypotéky proběhlo přesně tak, jak bylo zpočátku naplánováno, bez jakýchkoli komplikací. Ještě jednou děkuji a určitě doporučuji.

Mgr. Aneta Stanková

Urbanovi - pátek 13. červen 2014

Zdravíme Vás v Gepardu ;-)

rádi bychom poděkovali tímto způsobem Vaší makléřce Ing. Martině Holé, která nám velmi pomohla s hypotékou.

Nejen že nás rychle kontaktovala a byla velmi příjemná, ale vybrala nám i pro nás nejlepší hypotéční banku. Od počátku až do konce, kdy jsme dostali klíče od nemovitosti, byla naší oporou. Jak s panem odhadcem tak s hypotéční bankou. Věřili jsme jí a to se nám vyplatilo.

Je opravdovým odborníkem ve svém oboru a můžeme jí s klidným svědomím určitě všem doporučit.

Urbanovi Vám děkují a přejí hodně zdraví celé Vaší rodině Vážená paní Martino Holá.

Tischler - neděle 11. května 2014

Dobrý den,

po několika nešťastných pokusech u jiných makléřů mohu Vaše služby doporučit všem, kdo chtějí profesionální a seriózní přístup.

- Velmi rychlá a srozumitelná komunikace

- Pravdivé informace

- Kdykoliv připravena poradit

- Když se něco řekne, vždy splněno

Díky za spolupráci a přeji klidné prožití Vánočních svátků a hodně spokojených klientů jako jsem byl já :-)

Mějte se

Tischler

Monika Znamenackova a Petr Koral - středa 19. březen 2014

Dobry den,

s pritelem bychom Vam chteli moc podekovat za pomoc s uverem na bydleni.

Az na par schuzek, vetsina komunikace mezi nami probihala emailem, telefonicky a dokonce i postou, coz nam vyhovovalo predevsim proto, ze nam to usetrilo mnoho casu. Jsme mlady par a nevyzname se ve velkem mnozstvi nabidek, ktere banky maji.

Proto jsme radi, ze jste nam po celou dobu pomahala a mela k nam individualni a profesionalni pristup. Cenime si Vasi nabidky spolupracovat s Vami i nadale a urcite ji vyuzijeme.

Oba prejeme krasne Vanocni svatky a mnoho spokojenych klientu.

S pozdravem,

Monika Znamenackova a Petr Koral.

MUDr. Milan Hlinka - neděle 16. březen 2014

Dobrý den, paní inženýrko!

Chtěl bych Vám na konci naší cesty k mému hypotečnímu úvěru velmi poděkovat. Musím říct, že s takovou ochotou, nasazením, ale zejména kompetencí ve Vašem oboru jsem se dlouho nesetkal v privátním sektoru natož ve státním.

Ušetřila jste mi spoustu drahocenného času, který je pro mě vzácnou devizou a vše vyřešila k mé spokojenosti.

Určitě se v případě finančních služeb na Vás zase rád obrátím a rozhodně budu o Vaší práci šířit jen špičkové reference v okruhu mých přátel a kolegů.

Přeji vám v práci i v soukromí mnoho úspěchů !

S pozdravem MUDr. Milan Hlinka, spokojený klient

Millerová - neděle 23. únor 2014

Milá paní Holá,

chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování hypotéky. Ráda Vás všude doporučím a všude Vás budu jen a jen chválit... :) Přeji Vám spoustu spokojených klientů :)

Moc Vám děkuji Millerová

Říčkovi - pondělí 13. leden 2014

Dobrý den,

děkuji za Vaší skvělou práci, kterou jste pro nás udělala. Velice si ceníme, že i v tak pracovně vytíženém životě jaký vedete, jste nám věnovala maximální péči - jste skvělý člověk. Naše hypotéka je v dobrých rukou.

Děkujeme Vám za vše. Hodně štěstí v další práci s novými klienty.

Říčkovi

Lucie Hubová - středa 23. říjen 2013

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za skvěle odvedenou práci při zprostředkování koupě a financování bytu. Velice si cením Vašeho profesionálního přístupu, příjemného jednání a v neposlední řadě ochotu pracovat i o víkendech :-) Díky Vám na mě nezbyly téměř žádné povinnosti, které by mě od koupi bytu jakkoliv zrazovaly, naopak nyní se společně s rodinou z nového bydlení můžeme jen těšit.

Děkuji

S pozdravem

Lucie Hubová

Renata Chvapilová - pátek 26. červenec 2013

Dobrý den,

chci velmi poděkovat za pomoc s financováním nového bydlení. Moc děkuji za ochotu a trpělivost při zodpovídání všetečných otázek. Vše probíhalo naprosto na jedničku. Jsem ráda, že jsem se na Vás mohla obrátit a vy jste mi pomohla ve spleti nabídek bank. V budoucnu v případě potřeby určitě využiji znovu Vašich služeb.

Renata Chvapilová

Paneš a Pajerová - neděle 23. červen 2013

Dobrý den,

moc vám děkujeme za Vaši práci :)

Vše probíhalo hladce a bez problémů.

Při našem časové náročném povolání jsme velmi ocenili, že jste byla k dispozici večer či o víkendu.

Všude vás budeme doporučovat.

S pozdravem

Paneš a Pajerová

Karel Hrubeš Pavlína Gáborová - čtvrtek 13. červen 2013

Vážená paní Holá,

moc Vás zdravíme z našeho „nového" domu - bydlení, které jsme získali během krátké doby a to hlavně díky Vám.

Nevybrali jsme si zrovna nejjednodušší hypoteční případ koupě domu, Vy jste ale přesto náš problém vyřešila k našemu prospěchu ( přestože od nás ostatní banky dávaly takříkajíc ruce pryč ) a jen díky Vám můžeme v klidu přivézt naše dítě do nového.

Vše probíhalo zejména mailem nebo telefonem, což nám, jako pracujícím, velmi vyhovovalo, v bance jsme byli prakticky už jen podepsat hypoteční smlouvu.

Je vidět, že jste profesionálka na svém místě, o své práci přemýšlíte a tím pádem můžete klientům nabídnout to nejlepší řešení.

Ještě jednou moc děkujeme za Váš čas, který jste nám věnovala a přejeme Vám dostatek práce a spokojených klientů.

Pozdravy též Vaší rodině a dětem.

S poděkováním

Karel Hrubeš & Pavlína Gáborová

Geletová Gábina a Michal Meszároš - pondělí 13. kvě 2013

Dobrý den paní Holá,
chceme Vám moc a moc poděkovat za super rychlé služby,ochotu a vstřícnost. Dnes jsme poslali peníze, dostali klíče od nového bytu a stihli i přepis na družstvu. Takže teď jen vymalovat, koupit kuchyňskou linku a do konce měsíce snad budeme přestěhovaný :-) Můžeme Vás vřele každému doporučit.Po našich předešlých zkušenostech, jste v našich očích napravila reputaci finančním poradcům :-) Mějte se krásně a přejeme i nadále tolik zdařilých obchodů.
Geletová Gábina a Michal Meszároš

Bumbálek Jiří - sobota 13. duben 2013

Dobrý den paní Holá,

nejprve děkuji , že jste se ozvala ihned po návratu z dovolené, doufám že byla dovolená v pravém smyslu a nebyla pracovní.

Ano proběhlo první čerpání a to odeslání peněz na účet majitele domu, a na účet realitní kanceláře, nyní čekám na to, až přijdou majiteli domu peníze na jeho účet a následně mi předá dům.

Chtěl bych Vám moc poděkovat, jelikož jsem po celo dobu spolupráce s Vámi maximálně spokojen, nadstandardním aktivním přístupem, časovou flexibilitou, ochotou a profesionalitou. Jsem velmi potěšen že tato spolupráce vyšla právě s Vámi a Vaší společností, přesto že jsem ji mnoho neznal, tak dnes vím že jsem udělal dobře. Proto kdykoliv mohu doporučit ostatním lidem Vaše služby.

Co se týká spolupráce s Vámi, tak budu rád pokud se na Vás mohu v budoucnu obrátit, určitě při správném odevzdání podkladů k daním a sledováním možnosti přefinancování úvěru po vypršení 5 let, nebo dříve s pomocí jakéhokoliv jiného financování.

Děkuji mnohokrát

Hezký den

Bumbálek Jiří